Aşk FM, Ankara merkezli yayın yapan bölgesel radyo istasyonu. 1994 yılından bu yana FM 102.1 frekansından başka bir adla yayın yapmakta olan Aşk Fm, 2001 yılında ASY Medya Grup bünyesine katıldı. Tüm İç Anadolu Bölgesi' ni içine alan yayın ağıyla beraber internet üzerinden dünyanın her yerindeki dinleyicilerine online dinleme imkanı sunmaktadır. Oldukça geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan aşk fm yayın tarzı halkın geniş bir kesimine hitap eden Arabesk ve Fantezi müzik ağırlıklıdır. Arabeskin altın örnekleri, Fantezi müziğin en hit parçaları ve yer yer oyun havaları ile hem kentsel alanlara hem de kırsal kesime hitap eden Aşk Fm, tarzında eski ve yeni en kaliteli şarkı ve türkülerle dinleyicilerini kucaklıyor. Yayın ilkemiz: Seste ve müzikte kalite ve düzgün Türkçe. Kısacası: Aşk FM, Yeni Aşkınız. Aşk Efem yayınını Online Radyo dinleme sitesi üzerindende canlı olarak dinleyebilirsiniz.

Aşk acısı çekiyorsanız ve müzik dinlemek sizin için olmazsa olmaz ise Aşk FM sizin için ideal bir radyo kanalı olacaktır. Merkezi Ankara'da olan bu radyo kanalı, Ankara'da kurulan ikinci özel radyo kanalıdır. Arabesk ve fantezi türünde şarkılar çalarak dinleyenlerine güzel bir duygu veren Aşk FM isterseniz istek şarkıda bulunmanızda mümkündür. Sevdiğiniz insana ya da unutamadığınız bir aşkınıza çaldığınız şarkıyı dinleyerek kendinizi rahatlatabilirsiniz. Aşk FM dinlemek istiyorsanız 102,1 frekansı sayesinde istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Radyonuz çekmiyorsa web sitesinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Aşk FM'e istek şarkı yollamak istiyorsanız web sitesinde yer alan telefon numaralarıyla iletişim geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra mail yoluyla da istek şarkı da bulunmanız mümkündür. Aşk FM'de yapılan programlara bu siteden ulaşabilirsiniz. Hem hafta içi hem de hafta sonu birbirinden farklı yayınlar yapılmaktadır. Yayın akışlarıyla ilgili bilgiler sitede yer almaktadır. Bazı haberlerinde yer aldığı bu web sitesinde dilerseniz haberler bölümünden istediğiniz bilgiyi okuyabilirsiniz.

Aşk acısı çeken, platonik bir aşk yaşayan ya da henüz hiç kavuşamamış olanların tek adresi olan bu radyoyu, arabesk ve fantezi müzik tarzını seviyorsanız dinlemeniz gerekmektedir. Acılarınızı sizinle paylaşan yayıncılarla birlikte sevdiğiniz insanı unutmak için şarkılardan destek alabilirsiniz. Genellikle arabesk ve fantezi tarzında müzikleri dinleyen kişilerin geçmişlerinde yaşadığı olaylarla bir bağlantısı olduğu bilinmektedir. Bu nedenle acınıza ve sevginize son vermenin en iyi yolu müzik dinlemekten geçmektedir. Özellikle de sevdiğiniz müzikleri dinleyerek düşüncelerinizi farklı bir yöne doğru çekebilirsiniz. Aşk FM bu noktada size destek olan en güzel radyolardan biridir. Çalınan şarkıları dinlerken acılarınıza da son vermeye söz vererek dinleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra sadece arabesk şarkı sevenlerin dinleyebileceği en güzel radyolardan biridir. Arabesk dinleyen insanlar şarkıları yaşayarak dinlemektedir. Aşk FM ise şarkıları yaşatarak çaldığından dolayı sizin için en iyi radyolardan biridir.

İletişim

Frekans Ankara 102.1
Telefon 0312 425 35 35
Faks 0312 417 06 79
E-mail [email protected]
Adres Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi 43/2 Çukurambar / Ankara
İnternet Sitesi http://www.askfm.com.tr/