Bayram FM, İstanbul merkezli yayın yapan bölgesel radyo kanalıdır, Radyo, Profesyonel programcıları, sevilen sanatçıları, popüler konukları, sohbet programları ve Tasavvufa gönül veren herkesi kucaklayan Bayram Fm, yayın anlayışı ile tüm Türkiye ve dünyaya sesini duyuruyor. Bayram FM Türkiye'nin bir çok büyük merkezinde karasal yayınları bulunmaktadır, Ayrıca Türksat 3A uydusu üzerindende dinlenebilmektedir. İnternet üzerindende dinlenebilen Bayram FM, Karasal frekanslarıyla 7 gün 24 saat kesintisiz yayın yapmaktadır. Her geçen gün kendini biraz daha geliştirerek, çıtayı biraz daha yukarı çekmekte ve şu an olduğu gibi gelecekte de en iyi olmayı hedeflemektedir. Kaliteli Sohbetler Kaliteli Programcılarıyla radyonuz Bayram FM Canlı Yayınını Online Radyo dinleme sitesi üzerinden de dinleyebilirsiniz.

Bayram Fm, Türkiye’deki radyoculuk sektöründe yer alan ve en eskiler arasında gösterilen bir radyo kanalıdır. İstasyonun sunmakta olduğu çeşitli seçenekler ve alternatif uygulamalar sayesinde Bayram Fm dünden bugüne kadar kolay bir şekilde ulaşmıştır. Çoğu radyodan farklı olarak Bayram Fm’in belirli bir dinleyici kitlesi mevcuttur. Bu geniş çaplı kitle sayesinde radyo istasyonu sürekli olarak aktif bir şekilde dinlenmektedir. Bu da Bayram Fm’in ölümsüz olmasını sağlamakta ve çeşitli bölgelerde yayın yapmasını bir hayli kolaylaştırmaktadır. Bayram Fm, Adana merkezli olarak kurulmuş radyo istasyonlarından yalnızca birisidir. 95.8 frekansı üzerinden hizmet vermekte olan radyo kanalı, diğer bölgelere bağlı olarak frekansını değiştirebilmektedirler. Bu sebeple de internet üzerinde işleyişini sürdürmekte olan farklı platformlar aracılığı ile detaylı bilgi alınabilmekte ve Bayram Fm’e direkt olarak bağlanılabilmektedir. ‘Size de Bayram Geliyor’ sloganını kullanan radyo kanalı, içerisinde bulunan özellikler sayesinde oldukça geniş çevreler tarafından sıklıkla dinlenmektedir. Genellikle dini yayınlar yapan radyo kanalı belirli bir kesime hitap etmeyi amaçlamaktadır. Yıllar öncesinden oluşturduğu kemik dinleyici kitlesi sayesinde Bayram Fm bu kitle ile birlikte yıllardır ilerleyişini sürdürmektedir. 2018 tarihinde yüzlerce radyo kanalının bulunmasına rağmen Bayram Fm halen daha binlerce kişi tarafından her gün dinlenmektedir. Kanal içerisinde sürekli olarak yayınlanan ilahilere ek olarak dini sohbetler de yapılmaktadır. Feyz alabilmek için kanalı takip eden kişilerin sayısı bir hayli fazla olduğu için Bayram Fm de bu hizmetini sürdürmeye devam etmektedir.

Bayram Fm farklı alternatif yöntemler ile günün 24 saati boyunca dinleyicilerine dini tasavvufi hizmet verebilmektedir. Farklı ilahilere ek olarak kıssadan hisse paylaşımı yaparak, kısa hikayeleri dinleyicilerine ulaştırmaktadır. Bu sayede çok yönlü olarak hizmet vermesinden dolayı Bayram Fm geniş çevreler tarafından sıklıkla tercih edilebilmektedir. Bayram FM İstanbul merkezli yayın yapan bölgesel radyo kanalıdır, Radyo, Profesyonel programcıları, sevilen sanatçıları, popüler konukları, sohbet programları ve Tasavvufa gönül veren herkesi kucaklayan Bayram Fm, yayın anlayışı ile tüm Türkiye ve dünyaya sesini duyuruyor. Bayram FM Türkiye'nin bir çok büyük merkezinde karasal yayınları bulunmaktadır, Ayrıca Türksat 3A uydusu üzerindende dinlenebilmektedir. İnternet üzerindende dinlenebilen Bayram FM, Karasal frekanslarıyla 7 gün 24 saat kesintisiz yayın yapmaktadır. Her geçen gün kendini biraz daha geliştirerek, çıtayı biraz daha yukarı çekmekte ve şu an olduğu gibi gelecekte de en iyi olmayı hedeflemektedir. Kaliteli Sohbetler Kaliteli Programcılarıyla radyonuz Bayram FM Canlı Yayınını Online Radyo dinleme sitesi üzerinden de dinleyebilirsiniz.