Best FM, Best medya grubu bünyesinde istanbul merkezli yayın yapan ulusal radyo kanalıdır. Best FM Türkiye’nin ilk özel radyo kanallarından biridir, 5 Şubat 1993 tarihinde Ajda Pekkan'ın "Kimler geldi, kimler geçti" şarkısıyla yayın hayatına başlamıştır. Radyonun müzik formatı Türkçe pop müzik ağırlıklıdır. Radyo istanbul'dan 98.4 Frekansından yayın yapmaktadır. Ayrıca Türksat3A uydusu üzerinden dinlenebilmektedir. Best FM, Bağımsız, dürüst ve güvenilir habercilik anlayışıyla, seçkin programcılarıyla, yayın ilkeleri ve teknolojik donanımıyla, Türkiye’nin en çok dinlenen radyoları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Bugüne kadar yayın hayatında dinleyicileriyle samimi bir iletişim kuran Radyo, zamanla yayın yaptığı her yerde toplumun sesi oldu. Katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile Türkiye’nin lider radyosu olmuştur. Düşünen, tarafsız ve cesur radyo kimliği ile Best FM daima kulaklarınızda olacaktır. Best Fm "Radyonuz Açık Olsun" sloganı altında yayın hayatına devam etmektedir. Radyonun canlı yayınını Online Radyo sitesi üzerinden de dinleyebilirsiniz.

Best FM, Türkçe pop müzik yayını yapan Türkiye'nin en önemli radyo kanallarından biridir. Hem eğlenceli müzik tarzıyla hem de slow müzik tarzıyla yapılan yayında genellikle son dönemlerin popüler şarkıları çalmaktadır. Best FM frekansında program yapan birbirinden farklı kişiler mevcuttur. Programların yayın akışları her gün belirli saatler arasında olmaktadır. Hem hafta içi hem de hafta sonu olan programlar kendi aralarında değişiklik göstermektedir. Best FM frekansları il ve ilçelere göre farklılık göstermektedir. İstanbul'da 98.4, Ankara'da 98.3 ve Adana'da 87.8 frekanstayken diğer il ve ilçelerde farklıdır. Bu nedenle belirli bir frekans değeri yoktur. Radyonuzun çekmediği noktada internet sitesinden ulaşabileceğiniz canlı yayını 7/24 olarak hizmet vermektedir. İnternet sitesinden yalnızca radyo dinlemeniz sağlanmamaktadır. Haftalık yayın akışlarını takip ederek sevdiğiniz bir programı da dinleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra sanatla ilgili güncel haberleri bile takip edebileceğiniz bir platformdur. Genellikle insanlar araba kullanırken, spor yaparken ve uyurken dinledikleri müziklerin kendilerine hitap etmesini isterler. Bu nedenle Türkçe pop müzik tarzını seviyorsanız kesinlikle Best FM'i dinlemenizde fayda var.

Best FM bazı zamanlarda nostalji pop müzikleri de çalmaktadır. Aklınıza hiç gelmeyecek olan ve çok sevdiğiniz bir şarkıyı burada duymanız mümkündür. Özellikle tarzı nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilen bu radyo gün geçtikçe daha fazla kitleye ulaşmaktadır. Best 20 listesi sayesinde şarkıların ve sanatçıların kaçıncı sırada olduklarını takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Best FM sosyal medya platformlarında da yer almaktadır. Bu platformlardan Best FM'i takip ederek istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Program sırasında yayını arayarak canlı bağlantı kurabilir ve sevdiklerinize istek şarkıları gönderebilirsiniz. Ayrıca yapılan yarışmalara katılarak çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Tüm bu imkanları size sunan Best FM gün geçtikçe Türkiye'nin en önemli radyo kanalları arasında yer almaktadır.

İletişim

Frekans İstanbul 98.4
Telefon 0212 251 76 77
E-mail [email protected]
Adres Ömer Avni Mahallesi Dümen Sk. No:11, 34427 Beyoğlu / İstanbul
İnternet Sitesi http://www.bestfm.com.tr/