Türkiye'nin ilk özel radyolarından biri olarak dikkat çeken ve 1992 yılında farklı özel radyoların kurulması ile birlikte aynı zamanda Türkiye'de yayın hayatına geçen Metro fm daha çok yabancı ağırlıklı parçalar çalması ile bilinmektedir. Tabii her ne kadar birbirinden farklı yabancı şarkıların içerisinde dinleyicisine sunsa da aynı zamanda farklı dönemlerde Türkçe şarkıları da dinleterek milyonlarca dinleyiciye keyifli bir zaman geçirme şansını sağlamaktadır. Özellikle de daha eğlenceli ve keyifli bir zaman geçirmek isteyenlerin adresi olarak ön plana çıkan Metro fm daha hareketli ve zevkle şarkıları gün içerisinde yayına geçirerek pozitif bir duygu kazanılmasına olanak tanımaktadır. Türkiye'nin özel radyoları arasında geçmişten günümüze kalitesiyle büyük bir saygı kazanan ve büyük radyolarından biri olarak bilinen Metro fm sayesinde arzu ettiğiniz o müzik dünyasına geçiş yapabilirsiniz.

Birbirinden özel ödülleriyle kaliteli bir yayın gerçekleştiren Metro FM, Özellikle kaliteli bir yayın yapmasını birbirinden farklı yıllarda aldığı ödüller ile pekiştiren Metro fm buna 2000 yılında aldığı Radyo Oscar Ödülü kapsamında en çok dinlenen radyo şeklinde başlamıştır. Ardından 2001 yılında en iyi yabancı müzik kanalı olarak ödül alan bu kaliteli radyo 2002 yılında ise ülkenin en iyisi olarak bu ödüle sahip olmuştur. Diğer yandan yine 2003 yılı ile birlikte 2007 yıllarında da en çok dinlenen radyo kanalı olarak ödül almıştır. Kalitesi tescillenmiş bir şekilde yayın yapan ve dünyanın bütün farklı noktasından en özel yabancı şarkıları dinleyicisi gün içerisinde farklı zamanlarda buluşturan radyo 97.2 frekans üzerinden dinlenebilir ve pozitif eğlenceli bir zaman geçirme imkanı elde edilebilir.

Kaliteli bir Yayın, Kurulduğu günden bu yana tamamen kaliteli bir yayın ilkesi kapsamında milyonlarca kişiye her gün kendi frekansı üzerinden ulaşan Metro fm özellikle hareketli ve yabancı parçalar kapsamında Türkiye'nin en çok dinlenen radyolarından biri olarak dikkat çekmektedir. Üstelik bünyesinde bulunan ve Türkiye'nin en iyi radyocuları olarak bilinen DJ’ler sayesinde harika programları dinleyebilir ve üstelik dilerseniz bu programlara katılmak suretiyle şarkı isteğinde de bulunabilirsiniz. Evden veya iş yerleri ile birlikte bulunduğunuz herhangi bir noktadan bu özel radyoyu kendi frekans ile birlikte internet üzerinden de dinleyebilir ve hiçbir bağlantı problemi yaşamadan günün tadını çıkarabilirsiniz. Birçok farklı kuşağı bir araya getirerek eğlenceli bir zaman geçirme imkanı sunan Metro FM 90'lı yıllardan bu yana 2000’li yıllar ile birlikte her seneye damgasını vuran Türkiye'nin en iyi radyolarından biri olarak yayın hayatına aynı kalite ile devam etmektedir.

İletişim

Frekans İstanbul 97.2
Telefon 0212 368 62 00
Faks 0212 368 62 99
E-mail [email protected]
Adres Maslak Mahallesi A.O.S. 55. Sok. No: 2 Aksoy Plaza Kat: 2 34398 Sarıyer / İstanbul
İnternet Sitesi https://karnaval.com/radyolar/metrofm