Pal Station, Pal medya grubu bünyesinde bulunan istanbul merkezli FM 106.0 Frekansından yayın yapan bölgesel radyo kanalıdır. Pal Station, Pal Media grubunun en genç üyesidir, 22 mart 2008 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Radyo çok kısa bir zamanda,Yabancı müzik dinleyicilerinin yeni favorisi olmayı başarmıştır. Radyo, Tüm Marmara bölgesinde 106.0 frekansından yayın yapmaktadır, tüm zamanların en iyilerinin yanı sıra Rusça, Fransızca, İtalyanca ve Yunanca gibi uluslararası hitleri de dinleyicileriyle buluşturmaktadır. Türkiye’de daha önce hiç denenmemiş bir formata imza atan Pal Station, tamamıyla digital broadcast altyapısıyla hafta sonları dünyanın en iyi clublerine bağlanarak dünyanın en iyi müziğini dinleyicileriyle buluşturmaktadır. "Sadece Hit Müzik" sloganıyla yola çıkan Pal Station’da geçmişten günümüze tüm hitleri 24 saat boyunca dinleyebilirsiniz. Radyonun internet yayınını Online Radyo sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

Yabancı müzik türünde yayın yapmaya devam ederek en çok takip edilen radyo olarak sıra dışı bir yaklaşımla yayınını geliştirmektedir. Üstelik yayın anlayışında daima yaratıcı, daima yenilikçi bir yaklaşımla hareket ederek profesyonel DJ ekibiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca radyo kanalı Hot 40 adıyla düzenli olarak güncellemeye devam ettiği dünyanın en çok hit almış şarkılarına yer vermektedir. Böylelikle tüm dünyanın en çok dinlediği ve dinlemeye büyük bir hızla devam ettiği yabancı parçaları bir arada sunmaktadır. Tümüyle bu yaklaşımlar doğrultusunda Hot 40 serisi ile Pal Station alanının harikalar yaratan radyo istasyonu olma özelliğiyle yine yoluna devam ediyor.

Pal Station tüm radyolarına artık İphone mobil uygulaması üzerinden de ulaşmak mümkün. Böylelikle yüksek ses kalitesinde kesintisiz dünyanın önde gelen tüm yabancı müzik türlerini dinlemeniz mümkün olacak. Dünyaca ünlü takip edilen DJ sanatçıları tarafından da hazırlanan programlarla her anlamda dijital radyoculuk anlamında dolu dolu bir yayıncılık oraya konulmaktadır. Radyo kanalı 106.0 frekans üzerinden kesintisiz müzik anlayışı ile kaldığı yerden yayınlarına kaliteli içeriklerle devam ediyor. Bu yönüyle Pal Station yayınlarının daima kalitesi yüksek standartlar çerçevesinde tutularak her anlamda nitelikli ve sıra dışı yaklaşımlarla yeni müzik gruplarının da keşfedilmesine imkan tanıyor. Ayrıca uzun yıllar boyunca yabancı müzik dalında en çok dinlenen Hot 40 listesini sizlerin belirlemeniz için de müziğini sen seç programına yer vermektedir. Bu anlamda Pal station olarak hangi müzik albümünün en çok tercih edildiğini bir arada bulmak mümkün olacaktır. Bütün bu yaklaşım çerçevesinde tutularak her anlamda müzik dünyasından ödün verilmeden alanında önde gelen DJ ekibiyle birlikte profesyonelce çalışmalara yer verilmektedir.

Türkiye'nin ve dünyanın her bir köşesinden, yüksek ses kalitesinde ulaşılabilen radyo, tümüyle kesintisiz yabancı müzik anlayışı doğrultusunda yayın hayatını sürdürüyor. Yayıncılık alanında etkin çalışmalara yer vererek tamamen profesyonelce bir tutum sergilemeye devam ederek sıra dışı yaklaşım ortaya koymaktadır. Bütünüyle bu özellikleri düşünülünce radyo istasyonunun her yönüyle dünyanın en hit şarkılarına yer verdiğini söylemek mümkün. Radyo kanalını Facebook + Twitter sosyal medya resmi hesaplarından da takip edebilir güncel gelişmeler, müzik dünyasında yaşanan tüm gelişmeleri herkesten önce öğrenebilirsiniz.

İletişim

Frekans İstanbul 106.0
E-mail [email protected]
Adres Esenşehir Mahallesi Füsun Sokak No:34 34776 Ümraniye / İstanbul
İnternet Sitesi http://palstation106.com