Power Türk, merkezi İstanbul olan Power Media Group’a bağlı, ulusal boyutta pop müzik yayını yapan radyolardan biridir. Türkçe pop dalında tasarlamış olduğu düzenli yayın akışı ile ihtiyacı olunan tüm enerjiyi dinleyicilerine sunmasından ötürü Türkiye’de pop müzik yayını yapan radyolar arasında hep en üst sıralarda olmayı başarmıştır. Dinleyicilerine sunduğu güzel zamanlar ile onlara kendilerini iyi hissettirmek, duygularına tercüman olmak gibi konulara göstermiş olduğu önem sayesinde üst sıralarda kalmayı başarmıştır. Özellikle herkesin dilden dile dolaştırdığı şarkılar ve sıkılmadan dinlenecek eşsiz programları sayesinde dinleyicilerine keyif veren bir yayıncılık akışına sahip olmuştur. Çok büyük emekler neticesinde bugünlere ulaşan ve zirvede kalmayı başaran Power Türk, ulaşılabilirlik anlamında da birçok seçeneğe sahiptir. Power Türk Fm, İos ya da Android işletim sistemine sahip tüm akıllı telefonlardan indirilmesinin yanı sıra, web sitesi üzerinden veya normal radyo frekanslarından da dilediğiniz zaman kolaylıkla dinleme fırsatı bulabilirsiniz.

Pop müziğin ayrıcalıklı kapılarını dinleyicilerine açan Power Türk, hafta içi ve hafta sonu yayınlanan, günün her saatindeki özel ve sürükleyici olan programları sayesinde inanılmaz bir keyif ve eğlenceye erişeceksiniz. Farklı konuların tartışıldığı, aynı zamanda aralara serpiştirilen en çok dinlenen pop şarkıları ile dinleyicilerini sıkmayan bir yayın portföyüne sahip bu radyonun, internet sayfasından ise sadece müzik dinlenmeyeceğini de söylemek isteriz. Kaliteli bir hizmetle dinleyicilerinin karşısına çıkan web sayfasında, müzik dışındaki birçok alandan da faydalanmanız mümkündür. Yayın akışı, müzik bölümü, haberler, etkinlikler, resim/video galerisi gibi farklı anlamlarda vakit geçirmenizi sağlamakla kalmayıp, radyonun özel isteklere verdiği önem ve istek çalmadaki başarısı da yadsınamaz.

Birbirinden deneyimli, işlerinde uzman olan, keyifle çalışan yayıncıları ve her döneme damgasını vuran popüler şarkı seçimleri ile dinlerken sıkılmayacağınız Power Türk radyosunu ister arabada, evde, isterseniz de iş yerinizde istediğiniz saatte dinleyerek keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Türkçe pop müzik tutkunlarının en doğru adresi olarak karşımıza çıkan bu radyonun tüm yayınlarında, kendinizden bir parça bularak, her zaman müziğe doyacaksınız. Dilediğiniz her an, istediğiniz tüm platformlar üzerinden radyoya erişim sağlayıp, istek parçalar isteyip, bu parçalarınızın milyonlara ulaşmasına vesile olarak ayrı bir heyecan ve keyif yaşayacaksınız. Dinleyicilerine iyi bir hizmet verme dalında kendini kanıtlayan bu radyo sayesinde pop müzik dilemek artık sizin için bir tutku haline geleceğini söyleyebiliriz. Power Türk’ün radyoculuğu kapsayan tüm konular için kalitesinden ödün vermemesi onun yıllardır en çok dinlenen radyo olmasını sağlamıştır.

İletişim

Frekans İstanbul 99.8
Telefon 0216 554 04 00
Faks 0216 474 15 15
E-mail [email protected]
Adres Gümüşyolu Caddesi Kuşbakışı Sk. No:43 Altunizade, Üsküdar / İstanbul
İnternet Sitesi http://www.powerapp.com.tr/