Radyo 35, Demirdöğen şirketler grubu bünyesinde izmir ve çevresine yayın yapan ulusal radyo kanalı. Nisan 1996'da yayın hayatına başlayan Radyo 35 bölgesinde liderliği kısa sürede yakalamış ve yoluna emin adımlarla devam etmiştir. 24 saat kesintisiz sürdüğü Türkçe Pop Müzik ağırlıklı yayınlarıyla, kendini devamlı yenileyen ve dinleyicilerinin memnuniyetini birinci planda tutan bir strateji izlemiştir. İzmir Balçova'da bulunan merkez stüdyolarında ki tüm sistemler güçlü teknolojik alt yapıyla desteklenmiştir. Profesyonel yayın ekibi ve teknolojik gücü ile bölgenin en beğenilen radyolardan biri olmayı başaran Radyo 35 kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam etmektedir. Radyonun canlı yayınını www.radyo35.com.tr'den ve online radyo dinleme siteleri üzerinden de takip edebilirsiniz. Radyo 35, 1996 yılında yayın hayatına başlamış olup Demirdöğen Şirketler Grup bünyesine bağlı olarak yayın yapar. Türkçe müzik üzerine yayın yapan radyo 35, yayın içerisinde genellikle Türkçe pop müzik dalında şarkılar çalar. İzmir'de 89.0 frekansı üzerinde yayın yapan Radyo 35, kaliteli ve farklı müziklerle dinleyenlere keyifli bir yayın sunar. İzmir'in en çok dinlenen radyolarından biri olan Radyo 35, her geçen gün daha çok popülerliğini arttırmaya devam ediyor.

"Her zaman en iyisi" sloganıyla canlı yayın yapmakta olan radyo 35, yayın akışında birçok farklı programa yer veriyor. Dinleyiciler istedikleri zaman radyoda yayınlanan programlara istekte bulunabilirler. İstekleri cep telefonlarının mesaj bölümünden Radyo35 yazıp boşluk bıraktıktan sonra yazılmak isteneni yazarak 3969'a gönderebilirler. İstekler, programlardaki DJ tarafından anons edilir ve talep edilen şarkılara yer verilir. Pop müziğin radyo istasyonu olan Radyo 35 sayesinde dinleyiciler günün her saatinde kesintisiz olarak müzik dinleme keyfine varabilirler.

Radyo 35, İzmir 89.0 frekansının ayarlanması halinde İzmir'de dinlenebilir. İzmir'in en çok sevilen ve dinlenilen radyolarından olan Radyo 35, kesintisiz ve sürekli olarak yayın yapar. Radyo 35, İzmir dışında da internet üzerinden dinlenebilir. İnternet sayesinde istenilen yerde Radyo 35 üzerinden pop müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Eğlenceli müziğin önemli adreslerinden olan Radyo 35, her yaştan insana hitap eden bir müzik platformudur. Geçmişten bu zamana kadar en çok dinlenen pop şarkılarını dinleyicilerle buluşturan Radyo 35, en hit şarkılar ile dinleyicilerin kulaklarının pasını siler. Köklü bir yayın hayatı olan Radyo 35, bünyesinde bulundurduğu Vildan Çiftsüren ile Aktüel Haber, Seda ile Neşeli Sabahlar, Mehmet ile Müzik Eğlence, Uç Uç Böceği Meral, Eve Dönüş Yolculuğu gibi programlar ile dinleyicilerine keyifli zamanlar geçirtmeyi hedefler.

İletişim

Frekans İzmir 89.0
Telefon 0232 278 89 89 - 0232 278 90 90
Faks 0232 278 90 46
E-mail [email protected]
Adres Mithatpaşa Caddesi. No:31/A Maltepe mahallesi. Güzelbahçe / İzmir
İnternet Sitesi http://www.radyo35.com.tr/