Türkiye'nin en köklü ve en çok dinlenen radyolarından biri olarak ön plana çıkan Radyo Viva karışık Türkçe şarkılar eşliğinde tüm değişik müzik türlerini günün farklı zamanlarında dinleyicisi ile buluşturmaktadır. Bunlar içerisinde pop şarkılar ile birlikte fantezi veya Rock müziğin yanı sıra Türk halk müziği ile Türk Sanat müziklerinden de esintileri farklı zamanlarda dinleme şansını elde edebilirsiniz. Kaliteli bir yayın yapan ve İstanbul merkezli olarak 90.0 üzerinden tüm Türkiye'ye ulaşan Radyo Viva bu kaliteli yayın ilkesini bünyesinde bulundurduğu ve bu alanda uzman olan radyocular ile devam ettirmektedir. Özellikle 20 ayrı merkez noktasından ülkenin hemen her yerine 7/24 şekilde ulaşmayı başarabilen bu güvenilir radyo günümüzün en güncel şarkılarını bütün bir gün boyunca farklı zamanlarda dinleyiciye sunarken aynı zamanda geçmişten bugüne kadar ulaşan bütün değişik şarkı çeşitlerini de eskileri anmak adına sağlamaktadır.

Kaliteli Türkçe müzik, Türkçe müziğin keyfi sloganı ile tüm ülkede büyük bir beğeni toplayan ve her geçen gün daha fazla insanı ulaşan Radyo Viva bütün Türkçe şarkı dinleyicileri ortak radyosu olarak ön plana çıkmaktadır. Gün içerisinde farklı zamanlarda gerçekleştirilen ve hoş bir sohbet altında yapılan canlı programlar sayesinde de eğlenceli bir zaman geçirirken diğer yandan programları katılmak suretiyle arzu ettiğiniz şarkıları talep edebilirsiniz. Birbirinden değişik müzik türlerini gün içerisinde tüm dinleyicilerine ulaştıracak kaliteli tür bir yayın yapan radyolara öncü olarak da dikkat çeken bu özel radyo gün içerisinde Türkiye'nin her noktasında milyonlarca kişiye ulaşmaktadır. Özellikle karasal yayında lider olma özelliği ile ülkenin en ücra köşesine kadar da ulaşarak herkese kaliteli müzik dinletme özelliği sağlayan radyoyu istediğiniz her yerden büyük bir keyif içerisinde kendi frekansı üzerinden dinleyebilirsiniz.

Her yerden keyifli bir şekilde dinleme imkanı, Arzu ettiğiniz bütün farklı noktalardan bu kaliteli radyoyu dinleyebilir ve gününüzün güzel geçmesine olanak tanıyabilirsiniz. Üstelik kendi frekansı üzerinden Radyo Viva dinleme ayrıcalığını yaşarken aynı zamanda internet üzerinden de kaliteli bir altyapı kapsamında iş yerlerinden veya trafikten ya da evden de sorunsuz bir şekilde dinleme şansını elde edebilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana kaliteli yayın ülkesinden asla taviz vermeyen bu özel radyo bünyesinde birbirinden tecrübeli radyocular çalışmaktadır ve bu sayede unuttuğunuz ve çok sevdiğiniz şarkıları da farklı dönemlerde yakalayıp zevkle dinleyebilirsiniz. Türkçe şarkı türlerinin kalitesini yakalamak için 7/24 farklı noktalardan kişisel tercihlerinize göre bu radyoyu açabilirsiniz.

İletişim

Frekans İstanbul 90.0
Telefon 0212 385 00 00
Faks 0212 385 00 80 - 81
E-mail [email protected]
Adres Üstzeren Sokak. No:40 Levent, Beşiktaş / İstanbul
İnternet Sitesi http://www.radyoviva.com.tr