Slow Türk: Doğan Medya Group Bünyesinde Bulunan İstanbul Merkezli Stüdyolarında yayın yapan ulusal radyo kanalı. Türkçe Slow Müzik Ağırlıklı Yayın Yapan Radyo Ülkenin Ulusal Alanda Yayın Yapan İlk Slow Müzik Radyosudur Oldukça Geniş Bir Dinleyici Kitlesi Bulunan Slow Türk'ün Türkiye'nin Bir Çok Merkezinde Karasal Yayınları Bulunmaktadır. Ayrıca Radyo Türksat 3A Ürerindende Dinlenebilmektedir. Online Olarak İnternet Üzerinden Dünyanın Her Yerinden SlowTürk Canlı Yayınları Takip Edilebilmektedir. Slow Türk İstanbul Karasal Yayın Frekansı 95.4 Mhz Olarak Çıkış Yapmaktadır. Slow Türk Aşkın Frekansı Sloganı Altında Güzümüzdede Yayın Hayatını Başarıyla Sürdürmektedir. Radyo Slow Türk yayınını Online Radyo dinleme sitesi üzerindende canlı olarak takip edebilirsiniz.

Slow Türk, yayın hayatına 30 Kasım 2005 yılında başlamıştır. Sloganı Radyo Aşkın Frekansı olan slow türk, slow müziğin en güzel tonlarını dinleyicilere sunmuştur. Doğan Medya Grubunun yayın organıdır. Aynı zamanda Radyo D, Radyo Moda ve CNN Türk Radyosu ile aynı çatı altında hizmet vermektedir. Slow türk genellikle yerli ve yabancı olan slow müzik parçalarına yer verir. Kanal da birden fazla ünlü isim program yapmıştır. Günümüzde de bu programlar yapılmaya devam etmektedir. 95.4 radyo frekansını kullanarak slow müzikleri dinleyicilere ulaştırmaktadır. Slow türk radyo kanalı karasal yayınların yanında internet üzerinden de dinlenebilme imkanı sunmaktadır. Ayrıca akıllı telefonlara Radyo Slow Türk uygulamasını indirerek de radyo kanalı dinlenebilir. İstanbul üzerinde 95.4 frekansı ile yayınlar yapmaktadır. Bunun yanında Türkiye'nin değişik illerinde de yayın frekansları aracılığı ile ve radyonom üzerinden web yayınları da yapmaktadır. Frekansları; Eskişehir 101.0, Balıkesir 88.0, Bursa 103.7, Kocaeli 104.5, Samsun 105.7, Gaziantep 107.3, İzmir 87.7, Mersin 87.9, Antalya 92.9, Konya 94.5, Ankara 95.3, Çorlu 95.4, Yalova 95.4, Adana 98.5'dir.

Slow türk hemen hemen her tür müziğe yer vermektedir. Aynı zamanda son zamanların en çok dinlenen ve hit haline gelmiş olan müziklere yer vermektedir. Slow kategorisi de bulunmaktadır. Bu sayede kanal daha canlı hale gelerek, dinleyici sayısının artması sağlanmıştır. Bunun yanında kalitesini de günden güne arttırmayı başarmış bir radyo kanalıdır. Her türlü duyguyu mükemmel bir biçimde yansıtabilen ve kaliteli zaman geçirilmesini sağlayan bir radyo kanalıdır. Yayın hayatına hiç ara vermeden devam etmektedir. Radyo kanalının amacı dinleyicilerini her zaman memnun etmek ve her daim en iyi olma yolunda ilerlemektir.

Birbirinden farklı ve keyif dolu sohbetler içeren yayıncılarının yanında, mükemmel bir program çeşitliliği de bulunur. Didem Şehitoğlu, Haluk Sarıtaş, Yağmur Gümüşyay, Şeyma Şener gibi birden fazla kaliteli yayıncılar bulunmaktadır. Hafta içi her gün sabah 06.30 ile 10.00 arasında Yağmur Gümüşyay program yapmaktadır. Güne güzel bir başlangıç yapmak isteyenlerin vazgeçilmez programı haline gelmiştir. Haluk Sarıtaş ise hafta içi her gün saat 10.00 ile 14.00 arasında program yapmaktadır. Haluk Sarıtaş yaptığı program da hit slow müziğin en sevilen parçalarına yer vermektedir. Hafta içi her gün saat 18.00 ile 23.00 arasında Fatih Uslu sunduğu Güne veda ederken programı bulunmaktadır. Bunların yanı sıra radyo kanalında Slow Türk Nostalji, Top 20 ve Künye gibi farklı radyo programları da vardır.

İletişim

Frekans İstanbul 95.4
Telefon 0212 413 53 11
E-mail [email protected]
Adres Doğan TV Center Bağcılar 34204 İstanbul / Türkiye
İnternet Sitesi https://www.slowturk.com.tr/