Süper FM, Karnaval Medya Grubu bünyesinde İstanbul merkezli yayın yapan ulusal radyo istasyonu, yayın türünde Türkiye’nin ilk özel radyosu olma özelliği ile müzik sektörünün de her zaman ilgi ve saygısını toplamayı başarmış olan Süper FM, sektöre yeni giriş yapan sanatçıları desteklemesi ve farklı tarzlardaki müziklere yayınında yer vermesi ile ilk günden beri içerik çeşitliliği sağlamayı da başarıyor. Radyo dinleyicilerinin zihnine kazınmış olan radyo jingle’ı ile farklı yaş gruplarından birçok insanın ortak anıları arasına girmiş olan Süper Fm bu özelliği ile yüksek bir marka değerine sahip. 2012’de 20.yılını kutlayan olan Süper FM geçmiş deneyimlerinden aldığı güçle dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye'deki popüler Türkçe müziğin en güvenilir adresi olmaya devam ediyor. Süper FM canlı yayınını www.karnaval.com ve Online Radyo dinleme sitesi üzerinden de online olarak dinleyebilirsiniz.

Herkesin saygısını kazanan Süper fm özellikle o herkesin bildiği jingle tonlaması sayesinde kulaklarda farklı bir his uyandırmaktadır. Çok eski dönemlerden bu yana akla gelebilecek bütün farklı şarkı türlerini kaynaştırmış bir şekilde gün içerisinde dinleyicisine ulaştıran bu kaliteli radyo aynı zamanda bünyesinde bulunan veya radyo dünyasının en iyi DJ'leri arasında geçen kişiler sayesinde de birbirinden zevkli ve kaliteli programlar gerçekleştirerek günün daha keyifli geçmesine olanak tanımaktadır. Türkiye'nin her noktasından karasal yayın eşliğinde 90,8 frekans üzerinden dinleyebileceğiniz Süper fm hiçbir problem yaşamadan 7/24 dinleme imkanı sunmaktadır.

Tüm farklı Türkçe şarkılar burada, Türkiye'nin en güvenilir radyolarından biri olarak yayın hayatına devam eden Süper fm Pop şarkıları ile birlikte rock müziğin yanı sıra hiphop veya fantezi gibi daha birçok değişik şarkı türlerinden esintilerin gün içerisinde değişik zamanlarda sunmak sureti ile tüm dinleyicilerin gönlünü almakta ve onlara güzel bir zaman geçirme imkanı sağlamaktadır. Özel plan ve program dahilinde şarkıları art arda sunarak farklı bir radyo aramaya gerek göstermeyen bu kaliteli radyo sayesinde günün nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Aynı zamanda özellikle hafta sonları Türk halk müziği ile birlikte bitmesinden farklı esintileri de gün içerisinde dinleyebilir ve eski dönemleri yad edebilirsiniz. Kendi radyo frekansı üzerinden bu radyo dinlerken aynı zamanda farklı dijital yayınlar kapsamında da bulabilir ve arzu ettiğiniz her noktadan bağlanarak keyif içerisinde bir gün geçirme şansını elde edebilirsiniz.

Keyif içerisinde her yerden dinleme şansı, Türkiye'nin ilk özel radyo kanalı olarak geçmişten günümüze hala popülerliğinden hiçbir şey kaybetmemiş olarak yayın hayatına devam eden Süper fm kendi frekansı ile birlikte farkı dijital kanalların yanı sıra internet üzerinden de rahat bir şekilde bağlanabilir ve aynı zamanda ister kendi sitesi istenirse de farklı noktalardan bağlantı kurulabilir. Ve radyo evden veya iş yerleri ile birlikte trafikte de rahatça dinlenebilir. Gün geçtikçe daha fazla insana ulaşmaya sürekli olarak devam eden ve tüm farklı kuşakları bünyesinde buluşturmayı 1992 yılından bu yana başarabilen bu özel radyoyu keyif içerisinde dinleyebilir ve farklı müzik türleri ile gününüzün daha neşeli bir şekilde geçmesine olanak tanıyabilirsiniz. En iyi radyocular ile kaliteli bir yayın bu radyoda sizleri bekliyor.

İletişim

Frekans İstanbul 90.8
Telefon 0212 368 62 00
Faks 0212 368 62 99
E-mail [email protected]
Adres Maslak Mahallesi A.O.S. 55. Sok. No: 2 Aksoy Plaza Kat: 2 34398 Sarıyer / İstanbul
İnternet Sitesi https://karnaval.com/radyolar/superfm